محصولات غذایی دلپذیر

با شعار : تفاوت در دلپذیر بودن است

برند دلپذير در سال 1328 توسط شرکت کدبانو معرفی شد. دلپذير تا سال 1370 که توسط مالکان کنوني آن خريداری شد، برند شناخته شده­ ای نبود و محصولات آن محدود به چند نوع کمپوت و مربا مي­شد. با گسترش توليدات شرکت، محصولاتي از قبيل انواع سس­ هاي سرد (مايونز و سس هاي سالاد)، سس هاي گرم (انواع کچاپ تند و معمولي) و انواع محصولات کنسروي غير گوشتي، رب گوجه فرنگی، تن ماهی، شورجات و طیف گسترده­ای از محصولات کیترینگ به توليدات آن افزوده شد. اين شرکت از لحاظ افزايش حجم توليد سالانه و تنوع محصولات از پيشگامان صنعت غذايي در داخل کشور است و همواره سعي داشته محصولات خود را با حفظ معيارهاي کيفي و با استفاده از مرغوب­ ترين مواد اوليه و روش هاي توليدی مدرن به بازارهاي داخلي و خارجي عرضه نمايد. بايد اذعان کرد که در توسعه هر برند کيفيت نقشی اساسي دارد. ساختن برند بدون در نظر گرفتن کيفيت محصول به عنوان عامل اصلي غير ممکن است. پس از کيفيت، بسته بندي و بعد از آن کليه حمايت کنندگان برند از قبيل تبليغات و … قرار مي­گيرند. اين سه مجموعه اگر هر سه در زمان مناسب و با استراتژي درست انجام شوند، مي­توان بحث برندسازي را مطرح کرد. عوامل اصلي در ساختن برند دلپذير نيز عبارت از کيفيت، بسته­ بندي، در دسترس بودن وسيع و تبليغات بوده­ اند.

بحث کيفيت در سال 1370 به عنوان اولين اقدام در راه ارتقاي برند دلپذير مطرح شد. به همين منظور به مديريت کارخانه اجازه داده شد بهترين مواد اوليه در دسترس را خريداري نمايد. استراتژي اصلي اين بود که اگر مواد اوليه يا محصول غير استاندارد در هر پروسه از توليد مشاهده شد، محصول از چرخه توليد خارج شده، پس از کار کارشناسي و ريشه يابي دقيق، عامل افت کيفيت، شناسايي و برطرف مي­شد. براي ارتقاي کيفيت علاوه بر حفظ کيفيت مواد اوليه، دو رويکرد ديگر نيز به طور موازي دنبال شدند: به کارگيري پرسنل جوان، با نشاط، و تحصيل کرده با تخصص هاي مربوط و استفاده از ماشين آلات مدرن روز.

شرکت کدبانو پس از شروع فعاليت جديد خود در سال 1370 پيگيرانه در صدد اخذ علامت استاندارد به عنوان نماد اصلي کنترل کيفي محصولات در ايران برآمد. چنان­­که در سال 1372 موفق به دريافت بيست و دو علامت استاندارد شده بود. کارخانه در اجراي سياست استانداردسازي محصولات به جايي رسيد که موسسه استاندارد صنعتي ايران به عنوان متولي تدوين و تاييد استاندارد توليد محصولات و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي به عنوان موسسه کنترل کيفيت در مورد برند دلپذير به يک باور رسيده بودند. شرکت کدبانو در سال 1383ش. موفق به دريافت گواهي نامه مديريت کيفيت ISO9001 و در سال 1385 موفق به دريافت گواهي­نامه HACCP شد. این موفقیت ها به صورت منظم در هر سال اتفاق می افتد و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

افتخارات برند دلپذیر

تصاویری از کارخانه دلپذیر

تیزرهای تبلیغاتی برند دلپذیر